image1 image2 image3

Mistrzowie Województwa Szkół Podstawowych!

Uczniowie klasy 6d, której trenerem jest p. Rafał Krygier, zdobyli Mistrzostwo Województwa Szkół Podstawowych w piłce nożnej. W turnieju finałowym kolejno pokonali: SP Rypin 5:0, SP Golub – Dobrzyń 7:0  i SP 60 Bydgoszcz 3:1.             

                                                                         Gratulacje !     

Skład złotych medalistów:  Bączyński Dawid, Arendt Michał, Chojnacki Marcel,  Hodur Szymon, Januszewski Mikołaj, Jeziorski Igor, Mazur Mateusz, Mleczek Damian, Oleksy Igor, Ojrzanowski Adam, Pawlak Michał, Chabasiński Tomasz, Pelczarski Aleks, Pocięgiel Mateusz, Rychcik Paweł, Ryczkowski Jakub, Śmiglewski Mateusz, Wieczorek Michał, Wierzbicki Adam, Winiecki Mateusz, Zatorski Marcin.

   

PARTNERZY

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy