image1 image2 image3

Mamy kolejnych Mistrzów Województwa !

 

Uczniowie klasy IIIc gimnazjum, której trenerem jest p. Maciej Kremblewski, zdobyli Mistrzostwo Województwa Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej. W turnieju finałowym reprezentacja naszych uczniów kolejno pokonała:  Brześć Kujawski  8:2,   Gałczewo 5:0  i Świecie 4:2.     

                                                                                  Gratulacje!        

                                                                                                                                                                                                                                                               

  Skład złotych medalistów:  Chachuła Jan, Filipski Bartosz, Borkowski Paweł, Grochowski Kacper, Guzek Dawid, Jóźwiak Patryk, Kłodziński Kacper, Kowalczyk Oliwier, Kowalczyk Oskar, Krygier Marceli, Maison Filip, Matykiewicz Patryk, Myśliński Mateusz, Staszewski Jakub, Wolniak Norbert, Wójcik Piotr.

   

PARTNERZY

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy