image1 image2 image3

MAMY MISTRZÓW POLSKI W GIMNASTYCE SPORTOWEJ!!!

W dniach 11-12.11.2017r,
w sali gimnastycznej CWZS Zawisza Bydgoszcz,
odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski
w gimnastyce sportowej mężczyzn.

 

W zawodach startowały drużyny klubowe w kategorii: młodzik, junior młodszy, junior oraz klasa mistrzowska.Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły: Mateusz Śniedziewski, Ziemowit Fórmaniak oraz Tomasz Le  Khac. Nasi młodzi gimnastycy, startując drużynowo, okazali się najlepsi w kategorii młodzika i zdobyli tytuł Drużynowego Mistrza Polski w gimnastyce sportowej.  

                                                                                                    WIELKIE GRATULACJE!!!

   

PARTNERZY

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy