image1 image2 image3

OLGA WOJCIECHOWSKA RZECZNIKIEM PRAW UCZNIA!

W naszej szkole w dniach 8-10.01.2018 r. odbyły się wybory na Rzecznika Praw Ucznia. Wśród zaprezentowanych kandydatów zdecydowaną większością głosów zwyciężyła Olga Wojciechowska (kl. 3b gim.), na którą głosowało 198 uczniów.

 

Rzecznik zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z przestrzeganiem praw ucznia w Waszej szkole. Do niego możecie się zwrócić ze wszystkimi skargami, zażaleniami, problemami – on jest właśnie po to, aby Was wysłuchać i pomóc. Jeżeli rzecznik stwierdzi po rozmowie z uczniem, że został on rzeczywiście niewłaściwie potraktowany,   jego zadaniem jest stanięcie w obronie ucznia. W jego imieniu upomina się o rozwiązanie sprawy zgodnie z prawami ucznia i zasadami rozwiązywania konfliktów.

 

   

PARTNERZY

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy