image1 image2 image3

Powróćmy jak za dawnych lat

    Styczniowe święto Babci i Dziadka było okazją dla uczniów klasy 3a do zorganizowania w dniu 7 lutego klasowej uroczystości. Dzieci przygotowały dla swoich kochanych babć i dziadków  przedstawienie pt. „Powróćmy, jak za dawnych lat”. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, które śpiewały i tańczyły takie piosenki jak ''Babcia stała na balkonie'', ''Dwudziestolatki'' itp. Widzowie nagradzając  uczniów gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia i radości podziwiając sztukę aktorską swoich "skarbów”. 

Po części oficjalnej  goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Wnuczęta wręczyły babciom i dziadkom lampiony oraz portrety wykonane własnoręcznie na zajęciach. 

To było naprawdę wyjątkowe popołudnie, pełne uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Dorota Jankowska

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy