image1 image2 image3

Wolontariat sportowy

Dołącz do zespołu tworzącego największe imprezy sportowe w Bydgoszczy! Zostań Wolontariuszem i dziel się swoim zaangażowaniem, sportową pasją oraz entuzjazmem! WolontariatSportowy.org to inicjatywa łącząca Wolontariuszy największych imprez sportowych: Enea Bydgoszcz Triathlon, PKO Bydgoski Festiwal Biegowy oraz Bydgoszcz Cycling Challenge, Terenowa Masakra i inne.


Wspieramy ich przebieg, organizujemy szkolenia przygotowujące do pracy, spotykamy się podczas imprez integracyjnych i podsumowujących. Funkcjonujemy od 2015 roku i cały czas się rozwijamy, zrzeszając coraz więcej osób - aktualnie jest nas już ponad 300! Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wystarczy wysłać zgłoszenie na Wolontariusza poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.WolontariatSportowy.org

ulotka 1 >>

ulotka 2 >>

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy