image1 image2 image3

ZNAJDŹ SWOJĄ BRATNIA DUSZĘ W PIĘTNASTCE!!!

 

Jak co roku 14 lutego z okazji dnia św. Walentego w naszej szkole odbyła się Poczta Walentynkową , która zawsze wywołuje mnóstwo pozytywnego poruszenia wśród młodzieży.

Co ciekawe, również niektórzy nauczyciele zostali obdarowani okazjonalnymi serduszkami ze specjalnymi życzeniami od wychowanków. Jednak w tym roku przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Wiktoria Bączyńska zapoczątkowała nową akcję związaną z obchodami Walentynek, a mianowicie quiz: ZNAJDŹ SWOJĄ BRATNIĄ DUSZĘ W PIĘTNASTCE!!!

Uczniowie biorący udział w akcji wypełnili specjalnie przygotowane ankiety, a "tajemnicza maszyna" dopasowała do siebie bratnie dusze. Ku wielkiemu zaskoczeniu uczestników, a także opiekunów niektórzy odnaleźli swoje „drugie połówki”

Kolejna szansa na znalezienie bratniej duszy już za rok!

 

                                                                   Opiekunki SU

   

PARTNERZY

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy