image1 image2 image3

START NASZYCH TRAMPOLINISTÓW W PUCHARZE POLSKI I KWALIFIKACJACH DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W Poznaniu i Zielonej Górze odbył się Puchar Polski oraz kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w skokach na trampolinie, w których startowało około 180 zawodników.

 

Uczniowie naszej szkoły zdobyli w swoich grupach wiekowych trzy kwalifikacje na Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, tj.: - Julia Sikorska z 4 miejsca, - Wiktor Kantorek z 4 miejsca, - Julia Górska z 9 miejsca. Ponadto po raz pierwszy w klasie III Polskiego Związku Gimnastycznego zaprezentowały się: Kamila Chociłowska 24 m., Adriana Sieradzka 35 m., Liliana Wiśniewska 43 m. Jednocześnie w klasie II PZG po raz pierwszy wystartowały Nadia Marciniak 27 m. oraz Pola Marciniak 28 m.  Po raz pierwszy w historii naszej szkoły doczekaliśmy się zawodniczki w klasie I Polskiego Związku Gimnastycznego - Emilii Arkuszewskiej, która zaprezentowała się w Pucharze Polski, zajmując 9 miejsce. Trenerami prowadzącymi zawodników są Tomasz Modrzyński i Krzysztof Czaja.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy