image1 image2 image3

Jedziemy na finał do Warszawy!

W finale wojewódzkim XVIII edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U–12 najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły. Pokonali kolejno zespoły z Golubia – Dobrzynia 16:0, Rypina 10:0, Wąbrzeźna 7:0, Aleksandrowa Kujawskiego 4:0, aw meczu finałowym „GOL Brodnica” 2:0. 

 

Dodatkowe wyróżnienie otrzymał uczeń naszej szkoły Jarema Zieniewicz, który został najlepszym strzelcem turnieju. Dzięki zwycięstwu, nasi uczniowie będą reprezentować województwo kujawsko-pomorskie podczas finału ogólnopolskiego, który odbędzie się 2 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Trenerem zespołu jest pan Damian Bławat. Serdecznie gratulujemy trenerowi i zawodnikom!

 

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy