image1 image2 image3

ZWYCIĘSTWO NASZYCH UCZNIÓW!

25 IV 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 37 odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom  Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pn. „Grające zabawki z odpadów”. Zwycięstwo przypadło uczennicy naszej szkoły Martynce Ceglarskiej z klasy 3d. Trzecie miejsce zajął również uczeń naszej szkoły Nikodem Wieloch z klasy 2c. Wyróżnienie otrzymała Sandra Le Khac uczennica klasy 3d. Wykonane  instrumenty muzyczne z ekologicznych odpadów były oryginalne i pomysłowe.

 

Piękne nagrody rzeczowe oraz dyplomy wręczyła pani dyrektor SP-37 oraz zaproszony gość z UKW pani Mirosława Gawryłkiewicz.

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych sukcesów.

Grażyna Stępień

                   

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy