image1 image2 image3

UDANY START NASZYCH TRAMPOLINISTÓW NA TURNIEJU MIĘDZYNARODOWYM

 W dniach 11-12 maja 2018r. odbył się „Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem” w gimnastycznych skokach na trampolinie, gdzie uczniowie naszej szkoły wywalczyli 3 medale.W klasie III. sportowej dziewcząt złoty medal zdobyła Julia Górska, natomiast jej szkolna koleżanka ,Adriana Sieradzka, zdobyła medal brązowy.Natomiast srebrny medal w tej samej klasie wywalczył Wiktor Kantorek.

 Udany występ w ww. klasie sportowej zaliczyła także Kamila Chociłowska,zajmując 5 miejsce oraz Emilia Arkuszewska, która zajęła miejsce 4 w klasie I. sportowej.

Gratulacje!!!

Trenerami prowadzącymi zawodników są Tomasz Modrzyński i Krzysztof Czaja.

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy