image1 image2 image3

DZIECIAKI SADZENIAKI, czyli praktyczne zajęcia w Leroy Merlin

Uczniowie klasy 2c wzięli udział w warsztatach pt. „Dzieciaki Sadzeniaki”.

Celem była nauka przez zabawę, nasze dzieci bawiły się w przesadzanie kwiatów.

Zajęcia były podzielone na 2 części. Część teoretyczna dotyczyła warunków życia roślin, ich rodzajów, znaczenia dla życia człowieka, natomiast część druga to praktyczna nauka sadzenia roślin ozdobnych w doniczkach.

 

Każdy uczeń - "mały ogrodnik" został wyposażony w rękawiczki i ochronny fartuszek, konewkę, doniczki i kolorowe kwiatki. Samodzielne sadzenie kwiatów to była ogromna frajda dla każdego.

Na zakończenie uczniowie otrzymali doniczkę z kwiatkiem, którym będą mogli opiekować się w domu. Otrzymali też fantastyczne dyplomy, potwierdzające udział w zajęciach oraz słodkie małe co nieco. Było super!

 Grażyna Adamiak-Jazłowska

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy