image1 image2 image3

"Zabawa wierszami Tuwima"

30 maja przeprowadzono konkurs dla klas 1-3 pt.: "Zabawa wierszami Tuwima". Klasowe inscenizacje wybranego wiersza poety oceniała komisja w składzie : p. Daria Sobik (dramaturg TPB), p. Mariusz Gołosz (producent TPB) i p. Grażyna Golińska (dyrektor szkoły).

Obecność pana dyrektora, Tomasza Gadzińskiego, wpłynęła na zdyscyplinowanie tak licznie zgromadzonej widowni. Nagroda specjalna bon na lody do Cafe Primo trafił do klasy 3a za interpretację wiersza "Okulary". Dwa wyróżnienia zdobyły klasa 1a za przygotowanie utworu "Kotek" i klasa 2a za przedstawienie "Lokomotywy". Było pomysłowo, zabawnie, kolorowo i wesoło. Podziękowanie należą się pozostałym uczestnikom, wychowawcom i uczniom klas: 1b za odegranie wiersza "Alfabet", 3b za kulinarne kreacje utworu "Warzywa" i 3c za muzyczną interpretację tekstu "O panu Tralalińskim". Dla wszystkich uczestników czytelniczego spotkania słodycze ufundowała Rada Rodziców.

                                                                                                      Iwona Complak-Kosiak

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy