image1 image2 image3

Medaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

W dniach 31.05 – 03.06.2018r,  w Zabrzu, odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce sportowej. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły.

 

Wśród chłopców, Tomasz Le Khac wygrał wielobój i zdobył złote medale w ćwiczeniach na poręczach i drążku, Mateusz Śniedziewski został złotym medalistą w ćwiczeniach wolnych a Ziemowit Fórmaniak został Mistrzem Polski w ćwiczeniach na koziołku i Vice Mistrzem w ćwiczeniach wolnych. W klasie II sportowej, reprezentujący naszą szkołę Michał Mackiewicz zdobył brązowy medal w ćwiczeniach na kółkach oraz 8 miejsce w ćwiczeniach na koniu. Wśród dziewcząt, Daria Lewicka zajęła 4 miejsce w wieloboju i ćwiczeniach na poręczach oraz 7 miejsce w ćwiczeniach na równoważni.

 

Gratulujemy zawodnikom i trenerom: pani Volhy Paluyanchyk, pani Paulinie Kociędzie i panu Dariuszowi Malinowskiemu ! 

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy