Wyniki konkursu "Na podbój Arizony"

Zakończył się międzyszkolny konkurs „Na podbój Arizony” zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego. W części na prezentację multimedialną wzięło udział 18 uczniów z bydgoskich szkół.
 I miejsce zdobyła uczennica ze Szkoły Podstawowej nr 58, II miejsce przypadło przedstawicielom Gimnazjum nr 29 i Gimnazjum nr 17. III miejsce zajął uczeń z Gimnazjum nr 23.

Zainteresowaniem cieszyła się również  druga  część konkursu – krzyżówka o Arizonie. W tej konkurencji nagrody powędrowały do Gimnazjum nr 23.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do zabawy z językiem angielskim za rok.
                                                                                                   Agnieszka Hubert - Kaczmarek

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy