image1 image2 image3

Jacek i Michał na Mundialu w Rosji

Wszyscy cieszymy się z powołania Jacka Góralskiego do kadry Polski, która będzie reprezentowała nas na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Będziemy jednak mieli jeszcze jednego reprezentanta naszej szkoły. Jest nim uczeń 6d Michał Pawlak. Michał  będzie niósł piłkę na meczu Polska - Senegal w Moskwie. Jego filmik wygrał konkurs jednego ze sponsorów piłkarskiego Mundialu. 
Rodzice Michała wysłali dwa filmiki na konkurs: jeden, dokumentujący poczynania Michała z piłką od 4. roku życia i drugi - aktualny, z jego umiejętnościami piłkarskimi. I właśnie ten drugi filmik znalazł uznanie w oczach konkursowego jury Kia OMBC. Nagroda: udział w Mundialu.
 
Zatem Michale przynieś nie tylko piłkę biało-czerwonym, ale też odrobinę szczęścia, a Jacek niech zrobi z niej dobry użytek. Do boju Polsko !
                                                             Informację przygotowała Anna Kiełpinska wychowawca Michała.
 

 

 
   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy