„Nie patrz na to, w jakim kraju…”

W dniach 4-8 czerwca w naszej szkole trwał TYDZIEŃ TOLERANCJI I ŻYCZLIWOŚCI, w trakcie którego odbyło  się wiele akcji związanych z tymi zagadnieniami;

- wyrosły Drzewka życzliwości,

- odbyła się Szkolna gra,

- powstała Uśmiechnięta buźka,

- stworzyliście też klasowe Łańcuchy życzliwości oraz plakaty o tolerancji i kulturze różnych narodów.

Odbył się też apel podsumowujący te wydarzenia, w trakcie którego uczniowie klas: 4d, 7a, 7c, oraz 3b przedstawili montaż słowno-muzyczny.

Opiekunki SU serdecznie dziękują wszystkim Nauczycielom i Uczniom, którzy włączyli się w to przedsięwzięcie.

A. Chechła, A. Kiełpinska, J. Stańczak.

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy