Nie tylko nauka i trening...

„W dzień biały morze śpiewa, szepce i szeleści,

Samemu sobie jeno gwarząc opowieści.

Kto się w nie wsłucha, słyszy w jego dziwnym szumie

Dalekie, tajne głosy, których nie rozumie.”

L. Staff „Wieści morza”

W dniach 24- 25 maja uczniowie klas IIIa i IIIb z wychowawczyniami wyjechali na wycieczkę do Władysławowa.

W Gdańsku podziwialiśmy urokliwe zabytki Starówki. Odbyliśmy „żywą” lekcję historii, wędrując szlakiem żołnierzy na Westerplatte. Wieczorem z zapartym tchem przyglądaliśmy się malowniczemu zachodowi słońca nad morzem. Kolejny dzień spędziliśmy na Helu. Byliśmy świadkami karmienia fok w helskim fokarium.

Wspomnienia zostaną z nami.

B. Ratajczak

D. Werner

2018  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy