image1 image2 image3

„15 DLA KUBY"

Walczymy z nowotworem mózgu.

Pozwól przywrócić nadzieję na powrót do zdrowia Kuby.

Kuba Cholewczyński ma 14 lat, właśnie na dobre wszedł w okres dojrzewania. Jeszcze do niedawna był uczniem naszej szkoły. Rozwijał się normalnie. Tymczasem los przewrotnie wywrócił jego życie do góry nogami.

 

Wykonane badanie rezonansu głowy (z kontrastem) potwierdzone wynikiem histopatologicznym pokazało, że mamy do czynienia z rozsianym guzem mózgu drogą płynu rdzeniowo -mózgowego (tzw. guz germinalny seminomatyczny). Niestety zdiagnozowany jako nieoperacyjny przez co czeka Kubę długoterminowe leczenie a potem rehabilitacja, by mógł z powrotem wrócić do normalności.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

 

Przekaż 1% podatku na KRS: 0000270261 

z celem szczegółowym: Jakub Cholewczyński 9111

 

 

 

PRZELEW BANKOWY

 

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
55 1680 1017 0000 3000 1614 5263 PLUS BANK S.A.

w tytule wpisując:
Jakub Cholewczyński 9111

nr konta należy do Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym

 


Prosimy Was o pomoc w pokonaniu wspólnie tej trudnej drogi do zamierzonego celu, jakim jest powrót do zdrowia Kuby.

 

   

PARTNERZY

2019  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy