image1 image2 image3

Osiągnięcia sportowe

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2014/15 - więcej >>

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2015/16 - więcej >>

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/17

GIMNASTYKA  SPORTOWA                            

→ OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Bartosz Przetakiewicz      →   złoty medal w ćwiczeniach na koniu z łękami
Jakub Jakubowski           →   złoty medal w ćwiczeniach na poręczach                                       
                                    →   srebrny medal w ćwiczeniach na kółkach
Tomasz Le Khac             →   złoty medal w wieloboju                 
                                    →  złoty medal w ćwiczeniach na poręczach
                                    →  złoty medal w ćwiczeniach wolnych
 
→ INDYWIDULANE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
Klaudiusz Gawron            →  brązowy medal w skoku
 
→ MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW                                        
Tomasz Le Khac                  →     złoty medal w wieloboju
                                         →     złoty medal w ćwiczeniach na drążku
                                         →     brązowy medal  w ćwiczeniach na podporach
Mateusz Śniedziewski           →      srebrny medal w wieloboju
                                          →     brązowy medal w ćwiczeniach wolnych        
Ziemowit Fórmaniak             →     srebrny medal w ćwiczeniach wolnych
 
  LEKKOATLETYKA – Szkoła Podstawowa  
    
→  OGÓLNOPOLSKI  FINAŁ „CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH”
Mateusz Gąsior    →  złoty medal w skoku wzwyż ( z wynikiem 158 cm )
 
→  MISTRZOSTWO BYDGOSZCZY  I  VICE MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – Zespół Dziewcząt
Reprezentacja:    K. Biskup, A. Olczak, D. Ronkiewicz, M. Markiewicz, O. Małek, A. Korzenecka, K. Ostromęcka, O. Kwiatkowska,  W. Ciabach.
 
→  MISTRZOSTWO BYDGOSZCZY W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM – Zespół Chłopców.
Reprezentacja:    J. Sieradzki,  O. Knopik,  W. Sekuła,  D. Stańczyk,  G. Kluszczyński,  F. Kosecki. 
                                                                
→  VICE MISTRZOSTWO BYDGOSZCZY W CZWÓRBOJU  LEKKOATLETYCZNYM – Zespół Dziewcząt.
Reprezentacja:    A. Olczak,  D. Ronkiewicz,  K. Biskup,  O. Małek,  M. Markiewicz,  O. Kwiatkowska.                     
→  FINAŁ BYDGOSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY – WYNIKI:
 
 UCZEŃ / KONKURENCJA/ MIEJSCE   
Amelia Olczak  - bieg na 600m 1 miejsce   
Amelia Olczak   - bieg na 60m 1 miejsce   
Martyna Walasek - skok wzwyż 1 miejsce   
Mateusz Gąsior    - skok wzwyż 1 miejsce   
Patryk Paradowski  -  bieg na 1000m 2 miejsce   
Klaudia Biskup - bieg na 600m 2 miejsce   
Dominika Ronkiewicz - bieg na 600m 3 miejsce   
Marcelina Markiewicz  - rzut p. palantową 3 miejsce  
 
LEKKOATLETYKA – Gimnazjum               
 
→  MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
Victoria Kalitta              →   złoty medal w skoku o tyczce
Gracjan Wiśniewski        →   złoty medal w skoku wzwyż 
Adam Ślaziński              →   srebrny medal  w biegu na 110m ppł.  
Weronika Zaręba           →   brązowy medal w skoku wzwyż
 
→  MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH               
        - Zespół Dziewcząt i Chłopców             
      Reprezentacja:  J. Witkowska, W. Forc, J. Mundzia, J. Łukomska, W. Trzcińska,  A. Balicka, J. Iwińska,  M. Kalinowska, O. Giza, K. Karnas.
     Reprezentacja:  M. Magierowski, O. Siemieniec, Ł. Kusz, W. Moszczyński, S. Rogowski, A. Ślaziński, J. Piątek M. Redliński, K. Wojciechowski, K. Banach. 
 
→  MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W LIDZE GIMNAZJALNEJ – Drużna Dziewcząt 
 
→  VICE MISTRZOSTWO POLSKI W FINALE  LIGI GIMNAZJALNEJ !!!
           Reprezentacja:  M.Kowal,  N.Ciurkot,  O.Bławat,  K.Karnas,  D.Jasionowicz,  W.Trzcińska W.Kasprzak, Z.Musielewicz,  Z.Żylska,  W.Zaręba,  S.Kasprzak,  M.Kuś,  L.Graczyk,  V.Kalitta,  W. Forc,  J. Witkowska,  K. Jarosz  W. Bączyńska,  P. Skibniewska,  J. Mundzia
 
→  MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W LIDZE GIMNAZJALNEJ – Drużyna Chłopców     
 
 → 4 MIEJSCE W FINALE MISTRZOSTW POLSKI  LIGI GIMNAZJALNEJ!
             Reprezentacja:  J. Piątek,  M. Redliński,  Ł. Kusz, ,  K.Wojciechowski,  K.Banach,  P.Młynarczyk,  A.Ślaziński, K.Matuszyński,  K. Banach,  W. Moszczyński ,  K.Dobrzyński,   Ł. Bajsert,  H. Wesołowski,  G.Wiśniewski,   J.Kuchczyński,   A. Muller,   A.Ślaziński.
 
→  FINAŁ BYDGOSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY – WYNIKI:
 
UCZEŃ / KONKURENCJA / MIEJSCE   
Zuzanna Żylska  - bieg na 800m 1 miejsce   
Sandra Kasprzak  - skok w dal 1 miejsce   
Weronika Zaręba  - skok wzwyż 1 miejsce   
Wiktoria Trzcińska  - bieg na 100m 1 miejsce   
Gracjan Wiśniewski - skok wzwyż 1 miejsce   
Kacper Dobrzyński - skok w dal 1 miejsce   
Łukasz Kusz - bieg na 300m 2 miejsce   
Kiara Wysocka - rzut oszczepem 2 miejsce   
Kiara Wysocka -  pchnięcie kulą 2 miejsce   
Klaudia Jarosz - skok wzwyż 2 miejsce  
 
→  FINAŁ BYDGOSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY – WYNIKI:
 
UCZEŃ / KONKURENCJA / MIEJSCE   
Klaudiusz Wojciechowski -  bieg na 1500m 2 miejsce   
Wiktoria Nawrocka - bieg na 300m 2 miejsce   
Julia Witkowska   -  bieg na 800m 3 miejsce   
Wiktoria Bączyńska - skok w dal 3 miejsce   
Jakub Piątek -  bieg na 100m 3 miejsce   
D. Nawrocka / J. Mundzia /   J. Łukomska /  O. Bławat sztafeta szwedzka 1 miejsce   
P. Skibniewska / J. Mundzia / W. Trzcińska /  O. Bławat sztafeta 4x100m 1 miejsce   
Ł. Kusz / K. Banach / W. Moszczyński /  Ł. Bajsert sztafeta szwedzka 2 miejsce  
 
KOSZYKÓWKA                                     
 
→  FINAŁ MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA – GIMNAZJADA 
Brązowy medal  / zawodniczki z klasy IIIa /
 
→  WOJEWÓDZKA LIGA KADETEK
Brązowy medal  / zawodniczki z klas IIa i IIIa /
 
 PIŁKA NOŻNA                                 
 
→ MISTRZOWIE LIGI  K –P ZPN
Klasa 4d             →   Liga Orlika
Klasa 6d             →   Liga Wojewódzka Młodzika
Klasa Ic             →    Liga Okręgowa Trampkarzy
Klasa IIc            →    Liga Wojewódzka Trampkarzy
Klasa IIIc           →   Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych
                                            
   →  FINAŁ OGÓLNOPOLSKI TURNIEJU                                                              
   „Z podwórka na stadion – o Puchar Tymbarku”
4 miejsce w Polsce / uczniowie z klas 4d i 5d /
 
→  MINIMISTRZOSTWA POLSKI TURNIEJU                                                              
    o „Puchar Deichmanna”
Brązowy medal / uczniowie z klasy 4d /
 
PIŁKA NOŻNA – Reprezentanci Województwa K –P ZPN
 
UCZEŃ / KLASA   
Wieczorek Michał  5d   
Oleksy Igor         5d   
Pawlak Michał      5d   
Śmiglewski Mateusz 5d   
Wierzbicki Adam   5d   
Januszewski Mikołaj 5d   
Karwacki Filip 6d   
Born Dawid 6d   
Wojciechowski Olaf 6d   
Garczewski Wiktor 6d   
 
UCZEŃ / KLASA   
Grzelak Olivier 6d   
Stróżyński Maksymilian 6d   
Wierzbanowski Kacper 6d   
Lewandowski Olaf  Ic   
Pachnik Jakub  Ic   
Kielich Nikodem Ic   
Nawrocki Jakub Ic   
Zaręba Oliwier Ic   
Mroczek Patryk Id   
Nowakowski Kacper Id  
                              
PIŁKA NOŻNA – Reprezentanci Województwa K –P ZPN
 
UCZEŃ / KLASA   
Wołczek Maksymilian Id   
Siwa Maciej Id   
Chachuła Jan IIc   
Kowalczyk Oliwier IIc   
Maison Filip IIc   
Krygier Marceli IIc   
Grochowski Kacper IIc   
Sarna Andrzej IIc   
Guzek Dawid IIc   
Matykiewicz Patryk IIc   
Józwiak Patryk IIc   
 
UCZEŃ/ KLASA   
 Łukaszewski Jakub IIc   
 Piątek Jakub IIIc   
 Dobrogowski Rafał IIIc   
 Zbiranek Mateusz IIIc   
 Magierowski Mateusz IIIc   
 Michalak Mikołaj IIIc   
 Redliński Miłosz IIIc   
 Rugowski Sebastian IIId   
 Szweda Bartłomiej IIId   
 Pieczyński Gabriel IIId   
 Boniecki Kacper IIId  
 
SPORT SZKOLNY                      
                
→  MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ
→  MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PIŁCE NOŻNEJ
→  HALOWE MISTRZOSTWO BYDGOSZCZY  SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ
→  DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO BYDGOSZCZY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH                                   
     W TENISIE  STOŁOWYM
→  MISTRZOSTWO BYDGOSZCZY W TURNIEJU „BIAŁEGO MISIA”
→  VICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W TURNIEJU „SPRAWNEGO MISIA”
 
Podziękowania dla wszystkich Nauczycieli Wychowania Fizycznego i Trenerów za:
→   wzorową organizację i przygotowywanie imprez sportowych i uroczystości szkolnych,
→   za organizację wszystkich turniejów szkolnych i zawodów międzyszkolnych, których byliśmy  organizatorami,
→   za wszystkie sukcesy, medale i osiągnięcia sportowe naszych uczniów,
→   za trud, zaangażowanie, pomoc, życzliwość i wielki wkład pracy !
 
                                                                     
 
                                                                                                                                    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   

PARTNERZY

2017  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy