image1 image2 image3

Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

Zespół humanistyczny

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

 

Beata Ratajczak

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn. z j. polskiego.

 

IIIa, IIIb

Czwartek, 7:00

Beata Ratajczak

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów z dysleksją

IIIa

Piątek, 12:35

Agnieszka Zalas

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

6b, 6c

Piątek, 9:45

Małgorzata Świtała

Kółko teatralne

7a

Czwartek, 15:15

 

Marzena Stawicka

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

5b

Poniedziałek, 8:00

 

Agnieszka Stpiczyńska

Zajęcia wyrównawcze z historii

Chętni uczniowie

Wtorek, 15:20

 

Bożena Parulska -Pindelska

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów z dysleksją

6a

Wtorek, 14:30

Anna Kiełpińska

 

Zajęcia wyrównawcze z historii i WOS

Chętni uczniowie

Czwartek, 7:10

Grzegorz Kacprzak

Zajęcia wyrównawcze z historii i WOS

Chętni uczniowie

Poniedziałek, 16:05

Zespół matematyczno- przyrodniczy

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Grażyna Golińska

Kółko matematyczne

IId

Piątek, 13:40

Grażyna Golińska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5e

Wtorek, 7:10

Violetta Śmieszek

Zajęcia przygotowujące do konkursów z matematyki

IIc

Piątek, 7:10

Violetta Śmieszek

Konsultacje matematyczne

7b, 7c, IIc, IIIa

Czwartek, 7:10

Violetta Śmieszek

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn. z matematyki

III a, IIIb

Środa, 7:10

Urszula Węgorowska

 

 

 

Edyta Młynarska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5d, 7a, IIa

Środa, 7:30

Edyta Młynarska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

5a, 5d

Środa, 8:00

Dorota Werner

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn. z matematyki

IIId

Czwartek, 7:00

Dorota Werner

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn. z matematyki

IIIc

Piątek, 9:45

Dorota Werner

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

6a

Środa, 13:40

Dorota Nowakowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

4a, 4d, 5b, 5c

Wtorek, 7:10

Barbara Jankowska

Zajęcia wyrównawcze z biologii, przyrody

Chętni uczniowie

Czwartek, 7:00

Barbara Jankowska

Zajęcia wyrównawcze z biologii

Chętni uczniowie

Wtorek, 16:05

Magdalena Frank-Kaszyńska

Zajęcia wyrównawcze z geografii

Chętni uczniowie

Czwartek, 15:20

Alicja Zwiefka

Zajęcia wyrównawcze z informatyki

Chętni uczniowie SP

Wtorek, 14:30

Alicja Zwiefka

Szachy

Chętni uczniowie SP i Gimn.

Czwartek, 11:35

Alicja Zwiefka

Gry planszowe

Chętni uczniowie SP

Poniedziałek, 8:50

Hanna Erdmann

Zajęcia wyrównawcze z chemii

IIIa, IIa, IIb, 7a, 7b, 7c

Wtorek, 16:10

Joanna Stańczak

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

7a, b, c, II a, b, c, IIIa, b, c

Wtorek, 7:15

Zespół języków obcych

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Karolina Konwińska

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

4e, 5a, 5e

Środa, 14:30

Anna Łachowska

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Chętni uczniowie

Poniedziałek, 15:20

Agnieszka Hubert-Kaczmarek

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

Chętni uczniowie SP i gimn.

Czwartek, 14:30

Iwona Czerwińska

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Chętni uczniowie

Wtorek, 16:10

Iwona Czerwińska

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimn. z j. niemieckiego

Chętni uczniowie

Wtorek, 16:10

Ewa Płoszaj-Rydzyńska

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego

6a, 6c

Piątek, 14:30

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Justyna Kosz

Terapia pedagogiczna

3b

Czwartek, 11:35

Katarzyna Przybyłowska

Zajęcia wyrównawcze                        z ed.wczesnoszkolnej

3c

Czwartek, 12:40

Zespół wychowania fizycznego

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Czaja Krzysztof

Zespół Czirliderek

Chętni uczniowie SP

Czwartek, 16:00

Zespół nauczycieli religii

Imię i nazwisko

nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Termin

Danuta Kocikowska

„Ciekawi Świata”

6a

Poniedziałek, 13:40

Zajęcia dodatkowe

 

 

   

PARTNERZY

2017  Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Teresy Ciepły w Bydgoszczy